NÁŠ PROFIL
Volám sa Darina Hudecová a začala som byť majiteľkou pomaly sa rozbiehajúcej firmy, ktorá fungovala necelý rok. Na základe určitých sympatií mi ju bývalí majitelia zverili do rúk ,aby som tak mohla pracovať s niečím, čo pohltí celé srdce. 

,,ZÁHRADA,,

V našej firme sú určité skvosty,  akými sú dievčatá –flóristky , ktoré môžu hrdo nosiť titul vynikajúci aranžér. To, čo spoločne naše ruky dokážu, je niekedy až zázrak. Našou doménou sú rezané a črepníkové kvety ako aj výroba sušených aranžmánov a kytíc. Rezané kvety sa  dodávajú čerstvé každý pracovný deň a črepníkové kvety 1 krát do týždňa. Tento sortiment nám naši dodávatelia vozia priamo z holandskej burzy, kde sa sústreďujú kvety s celého sveta napríklad ruže, ktoré si objednávame sú vo vysokej kvalite práve z Kolumbie alebo Ekvádora.  Na predajni máme široký sortiment kvetov cez chryzantény, ruže, karafiáty, ľalie, antúrie ako aj exotiku v podobe heligónií, gingerov, ananásov, proteí a pod.

Ďalšou prioritou je čo najlepšia obsluha samotného zákazníka ,ktorý k nám privíta a okrem obsluhy , ktorú mu poskytneme načerpá pozitívnu energiu a hlavne nasiakne dobrou náladou. Sme zohraný 5-členný kolektív ,ktorý sa vybrúsil do skvostu, kde okrem obsluhy rozdávame dobrú náladu a chuť pracovať na Vašich nápadoch a želaniach.

Ďalšou ponukou kvetinárstva ,,ZÁHRADA,  je svadobný komfort. Okrem úžasných sv. kytíc  vieme ponúknuť celú kvetinovú výzdobu cez zapožičanie sklenených váz a pohárov ,ktoré na vaše želanie vyzdobíme podľa vašich predstáv. Tento svadobný komfort zahŕňa  výrobu svadobných pierok, kytíc pre maminy ,ikebany na stôl, autokorzá  a celý rad vašich aj našich nápadov ,aby práve ten svadobný deň bol najoriginálnejší. Vždy sa v prvom rade snažíme poradiť so zákazníkom a na základe jeho priania uskutočniť ten sen v úžasnú realitu. Náš život je ako obrovský strom, ktorý prežíva rôzne ročné obdobia veľmi veľa krát. Aj na základe tohto vieme ponúknuť kytice k rôznym situáciám, ktoré sa vo vašom živote naskytnú napríklad narodeninové kytice, cukríkové kytice , cigaretové ako aj humorné kytice a takou najobľúbenejšou práve teraz sú kvetinové torty. Pokiaľ chcete niekomu urobiť radosť príďte, radi vás privítame, poradíme a pomôžeme .K radostným chvíľam v našom živote občas zavíta  smútok. Aj tu vám vieme  v tých najťažších chvíľach pomôcť a na poslednú rozlúčku uviazať smútočné kytice , vence a ikebany , tak aby ste boli nadmieru spokojný.

Ďalšou našou ponukou je ,,DONÁŠKOVÁ SLUŽBA ,,.Vieme kytice doručiť na základe telefonickej objednávky tam ,kde si to prajete. Sme síce maličká predajňa v centre mesta , ale naša chuť a radosť z toho, že pracujeme  s tak nádherným sortimentom akým sú kvety je obrovská.

Nájdite si čas aj chuť a navštívte nás. Budete milo prekvapený s akou láskou vieme viazať kytice pre človeka, ktorému chcete urobiť radosť.

 

 

Kategórie


AKTUALITY


Napíšte nám


Meno:
E-mail:
Text:
HOME |  O NÁS |  SLUŽBY |  GALÉRIA |  KONTAKTY |  ÚVOD |
WebDesign and programming by Zetagroup